• E-mail monirol@monirol.pl
  • Adres 41-506 Chorzów Brzozowa 3

Moskitiery - sprzedaż i montaż

Image
MOSKITIERY

MOSKITIERY

Moskitiery na okna są gwarancją spokojnego snu. To najlepsze i najprostsze zabezpieczenie przed owadami i wszelkimi insektami. Dzięki zastosowaniu tzw. Moskitier zapewniamy przyjemny wieczór w duszne, wilgotne popołudnie i spokojny sen przy otwartym oknie, bez nieproszonych gości a irytujące bzyczenie owadów pozostaje tylko wspomnieniem.
Image
MOSKITIERY CHORZÓW

MOSKITIERY ŚLĄSK

Większość osób lubi takie pory roku jak wiosna oraz lato, ponieważ wówczas jest ciepło i zdecydowanie więcej rzeczy chce się robić. Niestety jedyną zmorą, która w tych porach roku nam dokucza są owady. Większość osób ich nie lubi oraz chce zrobić wszystko, aby nie mieć z nimi do czynienia. Z racji tego wiele osób decyduje się na zakup moskitiery do okien, które mają za zadanie chronić dom przed przedostaniem się do niego różnych owadów, a także większych zanieczyszczeń.

W sprzedaży dostępne są różnego typu moskitiery. Najczęściej wybieranymi moskitierami są moskitiery drzwiowe, okienne, a także przenośne. Poza tym można kupić moskitiery, które są na wymiar albo już gotowe o konkretnych wymiarach. Dodatkowo jest możliwość wybrania również materiału ramy, a także koloru, który najlepiej pasuje do okien.

Jeżeli natomiast chodzi o montaż moskitiery to bez większego problemu można sobie zamontować je samemu nawet jeśli nie są one złożone w całość. Moskitiery możemy mieć do montażu na przykład na aluminiowej ramie, na samoprzylepnej taśmie,a także na rzep samoprzylepny. Obojętnie jednak w jaki sposób należy montować moskitiery wystarczy zawsze postępować zgodnie z instrukcją jak składa się moskitiery. Dzięki temu na pewno uda się dokładnie oraz bez żadnego problemu zamontować moskitiery.

Tak więc jeżeli ktoś ma dylemat, czy moskitiery są dobrym rozwiązaniem na walkę z owadami to jak najbardziej tak. Jednak trzeba pamiętać o tym, aby założyć je do wszystkich okien, które się otwiera, ponieważ w przeciwnym razie nie zdają one rezultatu, gdyż owady będą wlatywać tym oknem, w którym nie ma moskitiery. Dodatkowo istotne jest również to, aby moskitiery były szczelnie założone i nie miały nawet niewielkich luk pomiędzy ramą okna, a moskitiera, gdyż nawet taką szczeliną mogą przedostawać się owady. Jeżeli te warunki zostaną spełnione to na pewno w domu nie będzie żadnych kąsających owadów oraz na spokojnie będzie można siedzieć przy zapalonej lampie z otwartym jednocześnie oknem.