• E-mail monirol@monirol.pl
  • Adres 41-506 Chorzów Brzozowa 3

Serwis, naprawa rolety, bramy i markizy Katowice, Chorzów, Bytom

Image
SERWIS

SERWIS

Firma MONIROL specjalizuje się w montażach oraz naprawach rolet, bram oraz markiz.

Nasza firma posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby oferować szeroki zakres usług serwisowych w celu utrzymania powyższych produktów na najwyższym poziomie. Wykonujemy montaże komponentów produkcji krajowej i zagranicznej naprawiamy wszystkie typy urządzeń.

Wykonujemy serwis produktów wszystkich producentów. Dzięki swojej fachowej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Rolety i bramy - Jaki jest koszt serwisu ?Użytkowanie zarówno rolet, jak i bram wiąże się z potencjalnymi usterkami, których nie można uniknąć. Chcąc mieć pewność, że zamówione systemy okienne lub bramy spełnią oczekiwania powinniśmy wybierać produkty od producentów zajmujących się nie tylko wytworzeniem i sprzedażą własnych systemów, ale również ich serwisem. Dzięki temu w przypadku usterki będziemy mogli liczyć na szybką i profesjonalną naprawę.

Naprawa rolet

To, na jaki koszt powinniśmy się przygotować w związku z naprawą rolet lub żaluzji jest zależne od wielu czynników. Aby móc zastanowić się nad realnym kosztem, jaki poniesiemy za serwis rolet musimy uwzględnić trzy rzeczy. Jedną z nich jest typ uszkodzonego sprzętu. Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje rolet okiennych. Są to między innymi najpopularniejsze rolety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety plisowane, czy też rolety dzień i noc.

Koszt naprawy każdego sprzętu będzie inny i może być oceniony przez serwis rolet. Kolejnym czynnikiem jest rodzaj uszkodzenia, z jakim mamy do czynienia. W zależności od tego, czy uszkodzeniu uległa przelotka, taśma, zwijacz, czy też wieszaki, listwy lub nawijarka koszt będzie inny. Co oczywiste na ostateczny koszt oprócz rodzaju sprzętu i uszkodzenia wpływ ma rozmiar usterki. Z jakim ostatecznym kosztem wiąże się naprawa oszacuje serwis.

Naprawa bram

Kupno bramy garażowej to jedna z ważniejszych decyzji, która przedłoży się na ogólny odbiór wizualny domu. Z tego względu brama musi być odpowiednie dopasowana do bryły budynku, elewacji, czy też pozostałych elementów zewnętrznych, jak okna i rolety. Sprawia to, że dostępne na rynku bramy składają się z najróżniejszych dekorów, struktur i paneli, na których znajdować się mogą różnorodne okleiny.
Ponadto w zależności od jakości wykonania i zastosowanych materiałów bramy garażowe mogą odznaczać się rozbieżnymi wskaźnikami energooszczędności, odporności na różnorodne uszkodzenia mechaniczne czy też częstotliwością pojawiania się usterek związanych, chociażby z elektroniką, z którą współczesne bramy są nierozerwalnie złączone.

Ze względu na bogactwo oferty tak samo, jak i w przypadku rolet ciężko samodzielnie szacować koszt ewentualnego serwisu. Naprawa bram pociąga za sobą inny koszt w zależności od rodzaju bramy, użytych materiałów, jak i poziomu uszkodzeń. Najlepiej skontaktować się ze serwisem, w którego ofercie znajduje się naprawa bram Chorzów, Bytom, Katowice, czy też cały obszar Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii posiada wyspecjalizowane firmy, które pomogą w usunięciu usterki.

Naprawa rolet

- Wymiana sznurka/taśmy, zwijaczy, wieszaków, prowadnic, zamka
- Naprawa silników, sterowników
- Naprawa pancerzy, listew
- Awaryjne otwieranie/zamykanie rolet

Naprawa bram

- Naprawa silników
- Naprawa sterowników
- Programowanie pilotów
- Wymiana sprężyn
- Programowanie sterowników
- Awaryjne otwieranie/zamykanie bram

Naprawa markiz

- Wymiana tkanin
- Wymiana ramion
- Naprawa silników
- Naprawa sterowników

Nasze usługi wykonujemy na terenie Śląska najczęściej w miastach Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Gliwice, Świętochłowice. Naprawy staramy się wykonać na miejscu u klienta.