• E-mail monirol@monirol.pl
  • Adres 41-506 Chorzów Brzozowa 3
Rolety wewnętrzne

Roleta dzień i noc

Najnowsza propozycja z grupy rolet materiałowych. Specjalne tkaniny składające się z pasów poziomych umożliwiają swobodne sterowanie przepływem światła do wnętrza pomieszczenia. System ten polecamy w systemie wolno wiszącym i w kasetkach. Rolety dzień i noc tworzą modną i gustowną kompozycję.

Roleta dzień i noc to model rolety pozwalający na samodzielną i dowolną regulację ilości wpuszczanego do wnętrza światła. Roleta składa się z dwóch rodzajów materiału – pasów zaciemnionego i prześwitującego materiału ułożonych na przemian. Dzięki nim możemy korzystać z naturalnego światła słonecznego jednocześnie zachowując dyskrecję przed wzrokiem sąsiadów. Rolety dzień i noc chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem poprzez zbytnie nasłonecznienie. Wieczorem zaś rolety wspomogą komfortowy wypoczynek zaciemniając sypialnię i chroniąc wnętrze przed światłami ulicznych latarni. 

Dodatkowym atutem rolet dzień i noc jest estetyka ich wykonania. Dzięki swojej prostej formie pasują zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wystroju. Dostępna zaś gama kolorystyczna jest bardzo bogata.

Rolety są wykonywane na indywidualne zamówienie. Wysoka jakość produktu i dopasowanie go do konkretnego okna zapewni komfort użytkowania  i zadowolenie klienta. Produkt może być stosowany również do osłaniania drzwi balkonowych i tarasowych. 

 

Roleta może zostać zamontowana na kilka sposobów –  w sposób inwazyjny za pomocą haczyków przytwierdzonych na stałe do ramy okna lub ściany, lub w sposób nieinwazyjny za pomocą samoprzylepnej listwy lub specjalnie profilowanych haczyków. Dzięki wysokiej jakości wykonania produktu wszystkie sposoby montażu są w pełni bezpieczne i niezawodne. 

Rolety dostępne są w wersji wolnowiszącej z żyłkami, gdzie materiał  jest luźno zwieszony w dół oraz w wersji zabudowanej w kasecie. Kaseta to nic innego jak wykonany z aluminium lub pcv profil regulujący zakres ruchów materiału. Dzięki takim prowadnicom roleta dopasowuje się idealnie do okna. Kaseta nie dopuszcza do powstania ewentualnych szczelin, przez które niechciane światło mogłoby się dostać do pomieszczenia. Roleta w wersji zabudowanej przylega do okna. Dzięki temu pozostanie na miejscu nawet w przypadku silnego podmuchu wiatru lub przeciągu. 

Rolety dzień-noc, nasze realizacje: