• E-mail monirol@monirol.pl
  • Adres 41-506 Chorzów Brzozowa 3
Rolety zewnętrzne

Żaluzja plisowana

To system osłon okiennych, który skutecznie chroni mieszkania, biura, przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od klasycznej rolety, czy żaluzji - plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Unikalną zaletą jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry. Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna: trójkąty, trapezy, łuki.

Kiedy sprawdzą się żaluzje plisowane

Idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz prywatności a jednocześnie wymagasz tego, żeby światło oświetliło wnętrze pomieszczenia. Światło z zewnątrz wciąż wpada i tworzy przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

Darmowy pomiar, doradztwo i wycena

Wykonujemy u klienta bezpłatne wymiarowanie okien w celu jak najlepszego dopasowania żaluzji do wielkości okna. Usługa doradztwa, jak i sama wycena zakupu i montażu jest całkowicie darmowa. Wystarczy się z nami skontaktować.

Należą do jednych z obecnych na rynku typów żaluzji wewnętrznych. Do ich cech zalicza się m.in. łatwy montaż.

Żaluzje plisowane – czym są?

Nazwa tego typu żaluzji pochodzi od słowa „plisa”, które oznacza zagięcie na ubraniu. W przypadku żaluzji pozaginany jest materiał, z którego ją wykonano. Zakrywa on okno od wewnętrznej strony, kiedy jest rozwinięty.

Zalety żaluzji plisowanych

Żaluzje plisowane mają niewątpliwie kilka cech, które zasługują na uwagę. Co może nas przekonać do wyboru akurat tego typu? W charakterystyce plisowanych żaluzji znajdziemy:

  • prostotę użytkowania i montażu– aby korzystało się z nich łatwo i przyjemnie.
  • możliwość bezinwazyjnego montażu – bez ingerencji w okno.
  • różne warianty montażu – aby dopasować ten, który najlepiej spełnia wymagania.
  • różne podtypy żaluzji – od transparentnych, półtransparentnych, po te, które najlepiej nadadzą się do zasłaniania okien.
  • lekkość konstrukcji – żaluzje plisowane nie ważą zbyt dużo – nie zabierają także wiele miejsca.

Żaluzje plisowane są dobrą opcją dla osób szukających taniego, prostego w montażu systemu, który będzie chronił mieszkanie przed niepożądanym światłem, ciepłem i wzrokiem obcych osób.